Про перенесення робочих днів у 2019 році

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 21.01.2019р.  № 28-р
 

 

Про перенесення робочих днів у 2019 році

 

       Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 року № 7-р "Про перенесення робочих днів у 2019 році" та з метою створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня - Дня праці та у 2020 році 1 січня - Нового року, а також забезпечення раціонального використання робочого часу:

 

       1. Перенести у 2019 році для працівників виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів робочі дні з:

       - вівторка 30 квітня - на суботу 11 травня;

       - понеділка 30 грудня - на суботу 21 грудня;

       - вівторка 31 грудня на - суботу 28 грудня.

 

       2. Рекомендувати керівникам установ, що є в комунальній власності міста, сільським головам сіл, підпорядкованих Івано-Франківській міській раді, керівникам міських служб у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочий день згідно з п.1 цього розпорядження.

 

       3. Загальному відділу міської ради довести розпорядження міського голови до відома керівників самостійних відділів і управлінь виконкому міської ради, сільських голів сіл, підпорядкованих Івано-Франківській міській раді, керівників міських служб та керівників установ, що є в комунальній власності міста.

 

       4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому міської ради І.Шевчука.

 

 

 

Міський голова                                                                                Руслан Марцінків

Client1
Client2
Client3
Client4
Client5
Client6
Client6