Про організацію очистки території міста Івано-Франківська в зимовий період

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 04.01.2019р.  № 12-р
 

 

Про організацію очистки території міста Івано-Франківська в зимовий період

 

 

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 2 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення належних умов для руху міського транспорту та пішоходів і запобігання аварій в зимовий період, а також своєчасної очистки міських вулиць та площ від снігових заносів:

1. Створити міський оперативний штаб реагування на снігопади та буревії та затвердити його персональний склад згідно додатку 1.

2. Затвердити схему оповіщення та організації прибирання на випадок снігопадів та буревіїв згідно додатку 2.

  1. У разі сильних снігопадів та буревіїв :
    1. Структурним підрозділам та працівникам виконавчих органів Івано-Франківської міської ради брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 3.

3.2. Комунальним підприємствам та ПрАТ у яких частка в статутному капіталі належить територіальній громаді міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 4.

3.3. Рекомендувати вищим навчальним заклади міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 5.

4. Суб’єктам господарювання, які здійснюють будівництво на території м. Івано-Франківська, брати участь у розчищанні територій прилеглих до будівельних майданчиків, а також надавати техніку та працівників для прибирання снігу на території міста згідно рішень міського оперативного штабу реагування.

5. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (В. Дротянко) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр».

6. Розпорядження міського голови від 31.01.2018 р. №46-р вважати таким , що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                Руслан Марцінків

Client1
Client2
Client3
Client4
Client5
Client6
Client6